Protetická stomatologie

PROTETICKÁ STOMATOLOGIE

Zubní náhrady

Protetická stomatologie nahrazuje ztracené tvrdé zubní tkáně nebo celé zuby či skupiny zubů.

Mezi výrobky protetické stomatologie patří:

Estetická keramická fazeta

Estetická keramická fazeta nahrazuje mírnou ztrátu tvrdých zubních tkání, může esteticky korigovat poškozené zuby nebo je schopna upravit mírné změny v postavení zubu. Po odstranění povrchové vrstvy zubu z viditelné přední části se keramická fazeta nalepí ve formě skořápky, jako umělý nehet.

Korunka

Zubní korunka nahrazuje ztracenou část zubu a zároveň chrání endodonticky ošetřený zub před frakturou, esteticky řeší zbarvené zuby, řeší destruované nebo deformované zuby, při zachování kořene zubu. Zhotovujeme pevně fixované metalokeramické (kovokeramické) nebo vysoce estetické celokeramické korunky.

Můstek

Zubní můstek řeší ztrátu celého zubu nebo více zubů přemostěním mezery a vytvořením náhrady, která je pevně uchycena pomocí korunek na zuby sousedící s mezerou.

Kořenová nástavba

Kořenová nástavba spojuje vlastní kořen zubu s proteticky zhotovenou korunkou. Je to vlastně čep pevně fixovaný v kořenu zubu, nesoucí chybějící korunkovou část.

Snímací protéza

Snímací zubní protéza řeší ztrátu skupiny zubů nebo všech zubů. Jedná se o pryskyřičnou náhradu, která není fixována, ale je možno ji libovolně odstranit a vyčistit mimo ústa. Kotví se systémem spon.

Protetická stomatologie

NAPLÁNUJTE SI SVOU NÁVŠTĚVU U ZUBNÍHO LÉKAŘE NYNÍ.

FORMULÁŘE PRO PACIENTY

Formulář, který vyplňuje každý nový klient si můžete stáhnou, vytisknout a vyplnit v klidu doma a ušetřit si tak čas při jeho vyplňování na naší recepci.

POJIŠTĚNÍ

Nechceme být omezováni zdravotními pojišťovnami v tom, co nabízíme našim pacientům. Chceme provádět kvalitní ošetření s použitím kvalitních materiálů. České zdravotní pojišťovny totiž neproplácejí jinou než solidární péči a její standard není vždy podle Vašich představ. Nemáme proto uzavřenou smlouvu s žádnou českou zdravotní pojišťovnou.

MOŽNOSTI PLATBY

Platby lze provézt hotově nebo kartou, v některých případech bankovním převodem.

Werichova 1145/23

150 00 Praha 5

+420 737 634 662

Objednejte se!

+420 732 326 365

Pro anglický jazyk

Náš E-mail

info@familydentist.cz